Sertifikalar ve Ödüller

Gıda takviyesi ve bakım alanında geliştirmiş olduğumuz çok sayıda ürün yeniliği defalarca ödüllendirilmiştir. Örneğin saygın INSTITUT FRESENIUS tarafından da. 50’yi aşkın Aloe Vera ürünü de sektörde rağbet gören IASC işaretini taşımaktadır.

SGS INSTITUT FRESENIUS Kalite İşareti

Eğer bir üründe SGS INSTITUT FRESENIUS Kalite İşareti bulunuyorsa, sadece ürünün kendisi değil çok daha fazlası kontrol edilmiş demektir. Geniş kapsamlı kontrol sürecinde ilk önce ham maddeler, ürünün bileşenleri ve tedarikçiler kontrol edilir ve daha sonra üretilen ürün son olarak bir kez daha kontrolden geçer.

Ayrıca: İşaret verildikten sonra da, ürünün, kalite işaretinin alınması için önemli rol oynayan kalitesinin aynı düzeyde olup olmadığı kontrol edilir.

SGS INSTITUT FRESENIUS işareti bulunan ürünler: Colostrum ve Aloe Vera Jel İçecek

Gıda takviyesi ve bakım alanında geliştirdiğimiz ürün yenilikleri için bize defalarca ödül veren diğer enstitüler şunlardır:

Dermatest

„Original DERMATEST®“ işareti, kontrol yöntemlerinin takip edilebilirliğinin ve bununla birlikte tüketici ve üretici güvencesinin teminatıdır. Bu işareti taşıyan ürünler, kontrol edilen ve onaylanan kalitenin verdiği sözü yerine getirir.

Dermatest web sayfasını ziyaret edin

Kokunun tutunma kabiliyetinin araştırılması

LR’ın dermatest ile birlikte geliştirdiği yöntem ile kokunun tutunma süresi ölçülebiliyor. Resmi olarak „Kokunun tutunmasına ilişkin klinik dermatolojik uygulama testi“ adını taşıyan araştırma, LR kokularının mükemmel bir tutunma süresine sahip olduğunu onaylıyor. LR bu araştırma sayesinde 2009 yılındaki koku lansmanını başarıyla gerçekleşmiştir.

IASC (International Aloe Science Council)

IASC, Aloe Vera endüstrisinin dünya çapındaki derneğidir ve Aloe Vera’nın teşvik edilmesini desteklemektedir. LR, sahip olduğu 50’yi aşkın kalite işareti ile dünya çapında en çok IASC ödülü alan şirkettir (Son güncelleme: 2011). Aloe Vera Jel ürününde özellikle koruyucu bir üretim yöntemi olan soğuk üretim yöntemi LR’ın bu alanda rakipsiz kılmaktadır

IASC web sitesini ziyaret ediniz

Diğer ödüller

 

  • Platinum serisi için alınan BSB Yenilik Ödülü
  • VKE tarafından düzenlenen Duftstars 2011’de EdP Bruce Willis en iyiler arasında
  • Best Marketing Company Award 2011 yarışmasında 11. sırada

LR üyelikleri

Ödüllerin yanısıra LR aşağıda belirtilen kuruluşlara üye olmaktan gurur duyar

LR, üyeleri arasında sektörün saygın büyük şirketlerinin de bulunduğu VKE Kozmetik Federasyonu’nda (2011 yılı itibariyle) yer alan tek network şirketidir.

VKE web sitesini ziyaret ediniz

LR, Temmuz 2011’den beri de BDIH üyesidir

BDIH web sitesini ziyaret ediniz

 

Giriş